Underground 2 RPG
Takviye şart Nfs_most_wanted

Forumumuza Lütfen kayıt olunuz !
Underground 2 RPG
Takviye şart Nfs_most_wanted

Forumumuza Lütfen kayıt olunuz !
Underground 2 RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underground 2 RPG

Türkiye'nin ilk Underground 2 RPG'si

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Takviye şart

YazarMesaj
Ming
Teğmen
Teğmen
Ming

Erkek Mesaj Sayısı : 144

Takviye şart Empty
MesajKonu: Takviye şart   Takviye şart I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 11:19 am

"Takım ruhundan memnunum ama sezon içindeki sakatlıklar belimizi büktü. Başarı istiyorsak kadroyu güçlendirmeliyiz"

.Saray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, Şampiyonlar Ligi şanslarının sona erdiği haftanın ardından bir sezon değerlendirmesi yaptı. Sezona erken başladıkları için birçok sakatlık yaşadıklarını belirten Rijkaard, "Bunlara Kewell ve Baros'u sayabiliriz. Başka isimler de sayabiliriz. Kadromuzun kısıtlı olduğunu düşünüyorum. Yerlerine koyacak aynı ayarda oyuncumuz olmadı" dedi.

HER TAKIM BOCALAR
Hollandalı çalıştırıcı, "Daha iyi bir G.Saray için daha iyi bir kadro kurmak gerekiyor. Ama takım ruhundan memnun olduğumu söyleyebilirim" diye konuştu. G.Saray'ın mevcut kadrosunun, son yılların en iyisi olarak lanse edildiği şeklindeki bir soruyu Rijkaard, "Ben aynı fikirde değilim. 3 önemli oyuncusu sakatlanan her takım bocalar. Takviyeyi bu nedenle istiyorum" şeklinde cevapladı.

Takviye şart
1 sayfadaki 1 sayfası